İstanbul’da 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde oy kullanma işlemi saat 08.00 itibarıyla başladı. Sanat ve spor dünyasından birçok ünlü isim de oy kullanmak için sandık başına geçti. Sanatçı Candan Erçetin, İstanbul’da Levent’te bulunan Lütfi Banat İlkokulu’nda 1245 numaralı sandıkta görevli oldu. Öte yandan komedyen Cem Yılmaz da 1244 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Yılmaz, oy kullanma işleminin ardından okuldan ayrılırken gazetecilerle şakalaştı. Yılmaz, “Her sene ‘Sandık başında kırdı geçirdi.’ diyorlar. Bir şey yaptığım yok.” dedi.
Related Posts
İngiliz askerler tarafından yağmalanan Asante Krallığı’na ait mücevherler Gana’ya iade edildi
İngiliz askerler tarafından 150 yıl önceki savaşta yağmalanan, bugünkü Gana sınırlarındaki Asante Krallığı’na ait mücevherler Gana’ya iade edildi. Altın ve gümüş eşyalardan oluşan mücevherler Londra’nın ünlü müzelerinden British Museum ile Victoria …
Damadın kahvesine deterjan köpüğü koydular. Görüntüyü paylaşan geline tepki yağdı
Bir kız isteme merasiminde yaşanan ilginç bir olay, sosyal medyada gündem oldu. Gelin ve arkadaşları, eski bir gelenek olan damadın kahvesine tuz atma adeti abartarak, damat için hazırlanan Türk kahvesine bulaşık deterjanından elde ettikleri köpüğü …
Regl sancılarına iyi gelen 6 hareket!
Regl döneminde egzersiz yapmanın zararlı olduğu düşünülse de, uygun ve hafif egzersizler bu süreçte rahatlatıcı olabilir. Peki, ağrılarınızın azalmasına yardımcı olacak egzersizler nelerdir? İşte regl sancılarına iyi gelen 6 hareket…